Fabryka Pizzy powstała w 2000 roku. Prowadzimy restauracje oferujące dania kuchni włoskiej, czyli poza pizzą – makarony, gnocchi, sałatki, desery. Pierwszy lokal Fabryki Pizzy powstał w Krakowie. Obecnie sieć posiada 12 restauracji, z czego tylko dwie na Pomorzu: w Gdańsku i Gdyni.

To, co wyróżnia ofertę Fabryki Pizzy to stylowe, lecz niezobowiązujące wnętrza i profesjonalna obsługa.  Potrawy są przygotowywane tylko i wyłącznie  z najwyższej jakości produktów pochodzenia włoskiego.

Raz w roku aktualizujemy kartę, aby zaskakiwać nowościami. Oprócz tego dopieszczamy naszych klientów ofertą spoza karty, co dwa miesiące przygotowujemy nowe pozycje z różnych grup produktów np. których dodatkami są warzywa, owoce lub grzyby występujące sezonowo.

Gorąco polecamy nasze razowe produkty czyli pizze i makarony. Dodatkowo w trosce o zdrowie naszych klientów oraz wpisując się w trend „fit” wprowadziliśmy do naszej karty pizzę light – na cieście razowym, podawaną z miseczką sałaty lodowej, pomidorem i ogórkiem.


Fabryka Pizzy Gdynia