Amazonia to najnowocześniejsza sala zabaw w Polsce. Nasi mali goście mają do dyspozycji 600 m2 przestrzeni zabawowej, w tym 450 m2 samej konstrukcji. Na dzieci czeka wiele atrakcji, w tym zjeżdżalnie, tunele, baseny, armatki, wieża do wspinania, czy autodrom. Coś czego nasi mali goście nigdy nie zapomną.

Z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach uruchomiliśmy specjalną strefę malucha, dla dzieci od 0 do 3 lat. A w trosce o wygodę ich Mam – pokój laktacyjny.

Naszym nadrzędnym celem jest sprawienie abyście Państwo w naszym obiekcie czuli się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego Amazonia to certyfikowana konstrukcja, czystość najwyższej klasy oraz doskonale przeszkolona kadra.

A po zabawie? Trzeba coś zjeść ;). Dlatego postawiliśmy na sprawdzoną kuchnię Fabryki Pizzy, czyli znaną sieć włoskich restauracji z Krakowa.

Doskonałym miejscem do degustacji naszych potraw i napoi jest Bar Amazonia oraz chata amazońska, która jednocześnie jest idealnym punktem obserwacyjnym bawiących się pociech, na naszej konstrukcji.


POZNAJ NASZĄ KONSTRUKCJĘ ZABAWOWĄ


450 m2 konstrukcji zabawowej

Trzy poziomy konstrukcji, istny labirynt przeszkód i zabaw. Wygodny, przestronny i bezpieczny. Doskonały także dla rodziców, którzy lubią mieć swoje pociechy pod kontrolą i obserwować ich z każdego miejsca.


Zjeżdżalnia rodzinna

Ogromna frajda dla całej rodziny! Mogą na niej zjechać jednocześnie trzy osoby 🙂 No to może mały wyścig? Kto pierwszy na dole. Czas start!


Zjeżdżalnia rolkowa

Tego jeszcze nie widzieliście. Wchodzimy na górę, siadamy na zjeżdżalni składającej się z wałków i… jedziemy w dół kilkanaście metrów, przy okazji masując wybrane części ciała 🙂


Zjeżdżalnia pontonowa

Bierzemy ponton, wchodzimy na igelitową zjeżdżalnię i suniemy w dół z prędkością światła… Czegoś takiego nigdzie indziej nie zobaczycie.


Zjeżdżalnie tubowe

Dwie niesamowite zjeżdżalnie w zamkniętej zabudowie. Każda różnej wielkości. W tym jedna prowadząca z recepcji prosto na salę zabaw.


Wieża Spidermana

Każde dziecko lubi się wspinać. A czy uda mu się dojść na szczyt naszej wieży? Plątanina specjalnych lin i uchwytów zapewni niesamowite emocje!


Trampoliny

Coś co musi znaleźć się na każdym placu zabaw! Dwie trampoliny czekają właśnie na Wasze dzieci!


Boisko do gry

Widzieliście kiedyś Salę Zabaw z boiskiem do gry? Bo my mamy! Boisko do gry w piłkę nożną i w koszykówkę. Kochani rodzice! Grajcie razem ze swoimi dziećmi!


Autodrom

Super tor rajdowy na 2 samochody. Nie tylko dla chłopców! Rodziców również zapraszamy na wyścigi!


Armatki strzelnicze

Łącznie 6 armatek strzelniczych rozsianych po całym obiekcie! A więc wojna! Dodatkowo posiadamy armatki celujące do tarczy!


Karuzela

Najlepsza jaka może być – bo na drzewie amazońskim!


Baseny z kulkami

Ogromna frajda dla każdego dziecka! Morze piłeczek, w którym można naprawdę nieźle poszaleć. W Amazonii są dwa baseny: jeden na dużej konstrukcji, a drugi w strefie malucha.