Czy jesteście gotowi na wakacyjną podróż życia? Zapraszamy Was na niesamowitą wycieczkę po siedmiu kontynentach! Zaczynamy już 15 czerwca, by przez kolejne 80 dni zwiedzać, poznawać i przeżywać niesamowite przygody! A przede wszystkim zbierać wpisy w amazońskim paszporcie!

Zaczynamy od Afryki, do której przepłyniemy tratwą przez Morze Śródziemne. Wybierzemy się na safari, gdzie poznamy afrykańskie zwierzęta i poszukamy nurkujących w Nilu hipopotamów! Spotkamy się także z przedstawicielem jednego z plemion, który opowie nam o życiu w Afryce oraz nauczy nas deszczowego tańca!

Następnie udamy się do Azji, gdzie czekać na nas będzie test sprawności, który musimy przejść by wejść na najwyższe szczyty Himalajów. Poznamy też tutejsze zwierzęta, nauczymy robić się wietnamskie kapelusze i wachlarze, oraz nauczymy się pisać swoje imię w języku chińskim! Nie zabraknie gości z Azji, którzy opowiedzą nam o ciekawostkach związanych z ich regionem!

Kolejno odwiedzimy Australię. Przejdziemy przez pustynię, poznamy tutejsze zwierzęta i rośliny. Będziemy podglądać kangury, by nauczyć się skakać, tak jak one. Wreszcie weźmiemy udział w wyścigu żółwi i poznamy… Krokodyla Paszczaka, który nauczy nas swojego tańca!

Następnie statkiem przez Pacyfik dostaniemy się do Ameryki Północnej. Tutaj spotkamy się z Indianami, wyruszymy w podróż śladami bawołów. Weźmiemy też udział w wyścigu indiańskich plemion oraz nauczymy się tworzyć pióropusze.

Potem skok na południe i szybko znajdziemy się w Ameryce Południowej, gdzie poznamy amazońskie zwierzęta, rośliny oraz tamtejsze zwyczaje. Nie zabraknie też wycieczki po dżungli, więc nie zapomnijcie płaszczy przeciwdeszczowych!

Europa będzie przedostatnim przystankiem naszej podróży, podczas którego poznamy flagi oraz stolice poszczególnych państw.

Na końcu odwiedzimy Antarktydę, gdzie stoczymy wielką bitwę na śnieżki oraz poznamy zwierzęta, które uwielbiają zimno!

OFERTA CENOWA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

1 godzina zabawy w Sali Zabaw Amazonia: 18 zł / osoba
2 godziny zabawy w Sali Zabaw Amazonia: 24 zł / osoba

Informacje dodatkowe:

  • oferta ważna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16,
  • oferta wchodzi w życie od dnia 15 czerwca 2023 r.
  • minimalna grupa dzieci – 15 osób,
  • przy większych grupach – możliwość otwarcia obiektu wcześniej,
  • w każdym pakiecie woda dla dzieci bez limitu!
  • dla opiekunów darmowa kawa lub herbata,
  • istnieje możliwość dokupienia pakietów gastronomicznych,
  • wymagana telefoniczna rezerwacja: 58 506 56 60 lub 58 506 56 65